Pixel

Każdy rolnik powinien pamiętać o ubezpieczeniu efektów swojej ciężkiej pracy. Posiadając gospodarstwo rolne, trzeba liczyć się z nieszczęśliwymi wypadkami lub zdarzeniami losowymi, które skutkują dotkliwymi stratami.

Uprawy mogą ulec całkowitemu lub częściowemu zniszczeniu na skutek powodzi, zarazy albo nawałnicy z gradem. I pozbawić tym samym rolnika sporych sum pieniędzy, które mógłby zarobić, sprzedając płody rolne.

Bardzo często zdarza się, że firmy ubezpieczeniowe proponują nieadekwatnie niskie kwoty w stosunku do szkód. Nie wystarczają one na pokrycie zniszczeń sprzętu gospodarczego, strat w postaci zwierząt lub płodów rolnych – źródeł przyszłego dochodu. Dlatego warto zgłosić się do firmy, która odzyska zaniżone przez ubezpieczyciela odszkodowanie – umożliwiając tym samym odbudowanie i naprawienie tego, co uległo zniszczeniu.

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc

Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.

© 2024 Salvum
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Administratorami Twoich danych osobowych są podmioty tworzące Salvum Odszkodowania. Mamy siedzibę w Sulejowie przy ul. Koneckiej 41. Dane osobowe, które podajesz w formularzu przetwarzamy w celu kontaktu z Tobą oraz kierowania do Ciebie naszych ofert. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na kontakt i otrzymywanie od nas ofert dzwoniąc na infolinię +48 731 31 31 31, pisząc e-mail na adres biuro@salvum.com.pl lub list pod adres Salvum Odszkodowania, ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów z dopiskiem "Moje dane osobowe". Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.