Pixel

Nasze projekty

Główny Sponsor Skalnika Sulejów Główny Sponsor Skalnika Sulejów

Niejednokrotnie wspominaliśmy o tym, jak ważne dla nas jest wspieranie polskiego sportu. Ściśle współpracujemy ze znanymi w całym kraju (i nie tylko) drużynami, takimi jak PGE Skra Bełchatów czy Widzew Łódź. W ten sposób dajemy się poznać jako firma działająca na terenie całej Polski. Jednak równie ważne jest dla nas wspieranie lokalnych inicjatyw. Z pasji do sportu i chęci uczestnictwa w życiu lokalnej społeczności zrodziła się współpraca z klubem sportowym - Skalnikiem Sulejów. Naszym celem jest wyniesienie klubu na nowy poziom, zarówno pod względem sukcesów sportowych, jak i działań marketingowych. Nasze doświadczenie współpracy z drużynami znanymi w całej Europie przekładamy na grunt lokalny tak, aby klub mógł jeszcze lepiej pełnić rolę punktu centralnego w życiu kulturalno-sportowym mieszkańców Sulejowa i okolic.

ABC Odszkodowań ABC Odszkodowań

„STOP zaniżonym odszkodowaniom” to największa w branży społeczność w sieci, gromadząca wszystkich tych, którzy nie zgadzają się na praktyki nieuczciwych ubezpieczycieli. Znajdziesz tu informacje dotyczące tego, w jaki sposób możesz ubiegać się o wyższe odszkodowanie, ciekawostki z branży ubezpieczeniowej, informacje o zmianach w prawie oraz opisy sporów z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Jeśli uważasz, że zaniżone odszkodowania nie powinny mieć miejsca lub ubezpieczyciel nie wypłacił Ci należnej rekompensaty – to miejsce jest dla Ciebie! Dołącz do grona świadomych osób, sprzeciwiających się nieuczciwym praktykom ubezpieczycieli i powiedz głośno: STOP zaniżonym odszkodowaniom!

Dołącz już dziś: www.facebook.com/abcodszkodowan/

Autem po Europie Autem po Europie

Autem po Europie to portal informacyjny dla kierowców przemierzającym europejskie drogi. Strona zawiera kompletny opis zasad ruchu drogowego we wszystkich krajach Europy, z uwzględnieniem limitów prędkości, opłat drogowych, obowiązkowego wyposażenia pojazdów oraz innych przydatnych z punktu widzenia kierowcy informacji. Publikujemy newsy dotyczące przepisów drogowych w poszczególnych krajach, informujemy o zmianach w opłatach, remontach lub utrudnieniach w przekraczaniu granicy. Nie zapominamy także o firmach spedycyjnych i kierowcach zawodowych - informujemy o ograniczeniach w ruchu pojazdów ciężarowych i zmianach w przewozie towarów.

Odwiedź nasz serwis: autempoeuropie.pl

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc

Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.

© 2024 Salvum
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Administratorami Twoich danych osobowych są podmioty tworzące Salvum Odszkodowania. Mamy siedzibę w Sulejowie przy ul. Koneckiej 41. Dane osobowe, które podajesz w formularzu przetwarzamy w celu kontaktu z Tobą oraz kierowania do Ciebie naszych ofert. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na kontakt i otrzymywanie od nas ofert dzwoniąc na infolinię +48 731 31 31 31, pisząc e-mail na adres biuro@salvum.com.pl lub list pod adres Salvum Odszkodowania, ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów z dopiskiem "Moje dane osobowe". Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.