Pixel

Nasze projekty

Oficjalny Sponsor PGE Skry Bełchatów Oficjalny Sponsor PGE Skry Bełchatów

Salvum związane jest z PGE Skrą Bełchatów od końca 2017 roku. Firma towarzyszyła klubowi w drodze po Mistrzostwo Polski w sezonie Plusligi 2017/2018. Wytrwałość, pasja i zaangażowanie to cechy, które pozwoliły bełchatowianom sięgnąć po kolejny w swojej karierze puchar. Doskonale wiemy, jak ciężką pracę należy wykonać, by ostatecznie zasłużyć sobie na szacunek innych. Chcąc utrzymać pozycję lidera w branży odkupu zaniżonych odszkodowań komunikacyjnych, z podziwem przyglądamy się PGE Skrze Bełchatów, która inspiruje nas do dalszej pracy. Dzięki umowie partnerskiej, docieramy do świadomości wielotysięcznej grupy fanów klubu, dla których poza świadczeniem standardowych usług, stale organizujemy konkursy oraz przygotowujemy specjalne promocje.

Sprawdź aktualną promocję na salvum-skra.pl

Złoty Sponsor Widzewa Łódź Złoty Sponsor Widzewa Łódź

Widzew Łódź to nie tylko klub z bogatą historią, lecz także jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. Salvum Odszkodowania dołączyło do partnerów Widzewa przed rundą wiosenną 2017/2018. Wspieraliśmy klub w drodze po awans do II ligi i pragniemy dalej towarzyszyć Widzewiakom w powrocie na należne miejsce w Ekstraklasie. Cieszymy się, że możemy mieć realny wpływ na odbudowę klubu i jesteśmy dumni z przynależności do tej wielkiej, sportowej rodziny. Pomagamy uzyskiwać należne odszkodowania na terenie całej Polski, lecz zależy nam także, aby brać czynny udział w życiu lokalnej społeczności. A czy jest lepsze miejsce do tego typu działań, niż „Serce Łodzi”?

Specjalną ofertę dla fanów klubu znajdziecie na salvum-widzew.pl

Główny Sponsor Skalnika Sulejów Główny Sponsor Skalnika Sulejów

Niejednokrotnie wspominaliśmy o tym, jak ważne dla nas jest wspieranie polskiego sportu. Ściśle współpracujemy ze znanymi w całym kraju (i nie tylko) drużynami, takimi jak PGE Skra Bełchatów czy Widzew Łódź. W ten sposób dajemy się poznać jako firma działająca na terenie całej Polski. Jednak równie ważne jest dla nas wspieranie lokalnych inicjatyw. Z pasji do sportu i chęci uczestnictwa w życiu lokalnej społeczności zrodziła się współpraca z klubem sportowym - Skalnikiem Sulejów. Naszym celem jest wyniesienie klubu na nowy poziom, zarówno pod względem sukcesów sportowych, jak i działań marketingowych. Nasze doświadczenie współpracy z drużynami znanymi w całej Europie przekładamy na grunt lokalny tak, aby klub mógł jeszcze lepiej pełnić rolę punktu centralnego w życiu kulturalno-sportowym mieszkańców Sulejowa i okolic.

ABC Odszkodowań ABC Odszkodowań

„STOP zaniżonym odszkodowaniom” to największa w branży społeczność w sieci, gromadząca wszystkich tych, którzy nie zgadzają się na praktyki nieuczciwych ubezpieczycieli. Znajdziesz tu informacje dotyczące tego, w jaki sposób możesz ubiegać się o wyższe odszkodowanie, ciekawostki z branży ubezpieczeniowej, informacje o zmianach w prawie oraz opisy sporów z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Jeśli uważasz, że zaniżone odszkodowania nie powinny mieć miejsca lub ubezpieczyciel nie wypłacił Ci należnej rekompensaty – to miejsce jest dla Ciebie! Dołącz do grona świadomych osób, sprzeciwiających się nieuczciwym praktykom ubezpieczycieli i powiedz głośno: STOP zaniżonym odszkodowaniom!

Dołącz już dziś: www.facebook.com/abcodszkodowan/

Autem po Europie Autem po Europie

Autem po Europie to portal informacyjny dla kierowców przemierzającym europejskie drogi. Strona zawiera kompletny opis zasad ruchu drogowego we wszystkich krajach Europy, z uwzględnieniem limitów prędkości, opłat drogowych, obowiązkowego wyposażenia pojazdów oraz innych przydatnych z punktu widzenia kierowcy informacji. Publikujemy newsy dotyczące przepisów drogowych w poszczególnych krajach, informujemy o zmianach w opłatach, remontach lub utrudnieniach w przekraczaniu granicy. Nie zapominamy także o firmach spedycyjnych i kierowcach zawodowych - informujemy o ograniczeniach w ruchu pojazdów ciężarowych i zmianach w przewozie towarów.

Odwiedź nasz serwis: autempoeuropie.pl

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc

Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.

© 2023 Salvum
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Administratorami Twoich danych osobowych są podmioty tworzące Salvum Odszkodowania. Mamy siedzibę w Sulejowie przy ul. Koneckiej 41. Dane osobowe, które podajesz w formularzu przetwarzamy w celu kontaktu z Tobą oraz kierowania do Ciebie naszych ofert. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na kontakt i otrzymywanie od nas ofert dzwoniąc na infolinię +48 731 31 31 31, pisząc e-mail na adres biuro@salvum.com.pl lub list pod adres Salvum Odszkodowania, ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów z dopiskiem "Moje dane osobowe". Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.