Nasze projekty

W Salvum dzielimy się wiedzą oraz czynimy przestrzeń internetową przyjazną i pełną ważnych i inspirujących informacji.

ABC Odszkodowań

ABC Odszkodowań

ABC Odszkodowań to blog prowadzony przez naszych specjalistów, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem dzielą się z naszymi czytelnikami. Skomplikowane zagadnienia dotyczące szkód osobowych, komunikacyjnych lub majątkowych przedstawiamy w łatwej do przyswojenia formie. Naszym celem jest budowanie świadomości społecznej poprzez dostarczenie praktycznej wiedzy z zakresu prawa, ubezpieczeń i odszkodowań. Analizujemy konkretne przypadki i wskazujemy możliwe ścieżki działania. Mówimy o zaniżaniu przez ubezpieczycieli należnych klientom odszkodowań oraz o sposobach radzenia sobie z tymi praktykami.

Autem po Europie

Autem po Europie

Autem po Europie to portal informacyjny dedykowany kierowcom przemierzającym europejskie drogi. Jego trzon stanowią dokładne opisy zasad ruchu drogowego we wszystkich krajach Europy, z uwzględnieniem limitów prędkości, opłat drogowych, obowiązkowego wyposażenia pojazdów oraz innych przydatnych z punktu widzenia kierowcy informacji. Publikujemy newsy dotyczące przepisów drogowych w poszczególnych krajach, informujemy o zmianach w opłatach, remontach lub utrudnieniach w przekraczaniu granicy. Nie zapominamy także o firmach spedycyjnych i kierowcach zawodowych - mówimy o ograniczeniach w ruchu pojazdów ciężarowych i zmianach w przewozie towarów.

Skontaktuj się z nami - powiemy, jak możemy Ci pomóc!

Nasz konsultant odezwie się do Ciebie w ciągu 24 godzin.

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia.
Nasz specjalista wkrótce się z Tobą skontaktuje.
© 2018 Salvum
Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem telefonu oferty firmy Salvum Odszkodowania.
Administratorami Twoich danych osobowych są podmioty tworzące Salvum Odszkodowania. Mamy siedzibę w Sulejowie przy ul. Koneckiej 41. Dane osobowe, które podajesz w formularzu przetwarzamy w celu kontaktu z Tobą oraz kierowania do Ciebie naszych ofert. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na kontakt i otrzymywanie od nas ofert dzwoniąc na infolinię +48 731 31 31 31, pisząc e-mail na adres biuro@salvum.com.pl lub list pod adres Salvum Odszkodowania, ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów z dopiskiem "Moje dane osobowe". Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.