Pixel

O Salvum

Liderzy rynku odkupu odszkodowań

Specjalizujemy się w odkupie zaniżonych odszkodowań komunikacyjnych. Na przestrzeni kilku lat działalności pomogliśmy uzyskać dodatkowe środki tysiącom osób, których odszkodowania zostały zaniżone przez ubezpieczycieli. Ogromne zaufanie, jakim obdarzają nas klienci oraz szybka i skuteczna pomoc z naszej strony sprawiły, że staliśmy się jednym z liderów rynku odkupu odszkodowań w Polsce.

Pomoc dopasowana do klienta

Pomagamy osobom, którym towarzystwa ubezpieczeniowe zaniżyły odszkodowanie z tytułu szkód komunikacyjnych, majątkowych, osobowych czy rolniczych. Klienci mogą wybrać najdogodniejszą dla siebie formę współpracy: odkup odszkodowania lub też prowadzenie sprawy w sądzie. Dbając o wygodę klientów, spotkania organizujemy we wskazanym przez nich miejscu i zwracamy się do sądów najbliższych im terytorialnie.

Doświadczeni i skuteczni prawnicy

Zespół Salvum tworzą prawnicy, którzy wiedzę i doświadczenie zdobywali na zagranicznych uniwersytetach i w najlepszych kancelariach a także rzeczoznawcy, specjaliści ds. obsługi klienta oraz marketingu. Dzięki temu współpraca z nami jest dla klienta zawsze satysfakcjonująca, a rozwiązanie spraw, z jakimi do nas przychodzą, przebiega zgodnie z ich oczekiwaniami.

Misja

Naszym celem jest oferowanie rozwiązań, dzięki którym klienci – w dobie nieuczciwych praktyk ze strony towarzystw ubezpieczeniowych oraz rozrastającej się biurokracji – zyskają poczucie bezpieczeństwa i stabilności.

Miarą naszego sukcesu jest zadowolenie naszych klientów i zaufanie, jakim nas obdarzają, a o tym decydują szybko, uczciwie i skutecznie załatwione przez nas sprawy. Właśnie dlatego tak wielką wagę przywiązujemy do jasnych zasad współpracy i najwyższych standardów obsługi, a w Salvum zatrudniamy wyłącznie najwyższej klasy prawników.

Partnerstwo
Partnerstwo
Jakość
Jakość
Edukacja
Edukacja

Polityka jakości

Uczciwość i skuteczność

Bez względu na to, jaką formę współpracy z nami wybierzesz, możesz mieć pewność, że priorytetem jest dla nas Twoja satysfakcja. W przypadku odkupu odszkodowania zapewniamy najwyższą dopłatę na rynku. Jeśli zdecydujesz się dochodzić swoich roszczeń drogą sądową, przy procentowym rozliczeniu z naszą kancelarią, zagwarantujemy pokrycie kosztów sądowych nawet w przypadku przegranej sprawy.

Wygoda klienta

To pracownicy Salvum dostosowują się do klienta, nigdy odwrotnie. Szanujemy Twój czas, dlatego też umowy odkupu odszkodowania podpisujemy we wskazanym przez Ciebie miejscu, a w przypadku spraw sądowych, zwracamy się do sądu najbliższego terytorialnie poszkodowanemu i dojeżdżamy do klienta.

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc

Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.

© 2024 Salvum
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Administratorami Twoich danych osobowych są podmioty tworzące Salvum Odszkodowania. Mamy siedzibę w Sulejowie przy ul. Koneckiej 41. Dane osobowe, które podajesz w formularzu przetwarzamy w celu kontaktu z Tobą oraz kierowania do Ciebie naszych ofert. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na kontakt i otrzymywanie od nas ofert dzwoniąc na infolinię +48 731 31 31 31, pisząc e-mail na adres biuro@salvum.com.pl lub list pod adres Salvum Odszkodowania, ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów z dopiskiem "Moje dane osobowe". Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.