Pixel

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Salvum Odszkodowania działa na terenie całej Polski?

Tak, Salvum prowadzi działalność na terenie całej Polski. Nasi prawnicy mogą reprezentować Cię w sądzie, któremu podlegasz ze względu na miejsce zamieszkania. Również w kwestii podpisywania umowy oraz przekazywania pieniędzy w przypadku dopłaty do odszkodowania możesz liczyć na bezpośredni kontakt z naszym przedstawicielem. Wystarczy, że wskażesz miejsce i termin spotkania.


Czy przekazując firmie Salvum dokumenty dotyczące szkody mogę mieć pewność, że moje dane osobowe są bezpieczne?

Wszystkie dane, które otrzymujemy od naszych klientów, podlegają odpowiedniej ochronie, nie są one udostępniane innym podmiotom ani wykorzystywane w celach marketingowych. Jesteśmy zobligowani do przestrzegania zapisów Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. oraz Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych, dlatego możesz mieć pewność, że twoje dane osobowe są bezpieczne.


Czy warto skorzystać z pomocy Salvum Odszkodowania w przypadku szkody o niewielkiej wartości?

Oczywiście, że tak. Szkody o niewielkiej wartości bardzo często są niedoszacowane przez ubezpieczycieli.

Jacy specjaliści tworzą firmę Salvum Odszkodowania?

W szeregu naszych pracowników znajdziesz najlepszych prawników, rzeczoznawców i konsultantów. Możesz być pewien, że na każdym etapie współpracy zrobimy wszystko, by zapewnić Ci profesjonalną i miłą obsługę.

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc

Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.

© 2024 Salvum
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Administratorami Twoich danych osobowych są podmioty tworzące Salvum Odszkodowania. Mamy siedzibę w Sulejowie przy ul. Koneckiej 41. Dane osobowe, które podajesz w formularzu przetwarzamy w celu kontaktu z Tobą oraz kierowania do Ciebie naszych ofert. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na kontakt i otrzymywanie od nas ofert dzwoniąc na infolinię +48 731 31 31 31, pisząc e-mail na adres biuro@salvum.com.pl lub list pod adres Salvum Odszkodowania, ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów z dopiskiem "Moje dane osobowe". Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.