Pixel

Nie sposób ustrzec się przed wszystkimi szkodami majątkowymi i dlatego należy ubezpieczać swoje mienie, aby w razie jego uszkodzenia lub zniszczenia nie pozostać z niczym. Powinno się ubezpieczać przede wszystkim:

  • domy i mieszkania,
  • budynki gospodarstwa rolnego,
  • działa sztuki,
  • biżuterię,
  • papiery wartościowe.

Wiele osób łudzi się nadzieją, że nic złego się nie stanie. Tymczasem pożar, powódź albo włamanie mogą dotknąć każdego. Wiążę się to z poniesieniem straty oraz pozbawieniem korzyści, które można by osiągnąć, gdyby szkoda nie została wyrządzona. Dlatego należy wziąć możliwość pojawienia się takiej ewentualności zawczasu i wykupić ubezpieczenie.

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc

Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.

© 2024 Salvum
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Administratorami Twoich danych osobowych są podmioty tworzące Salvum Odszkodowania. Mamy siedzibę w Sulejowie przy ul. Koneckiej 41. Dane osobowe, które podajesz w formularzu przetwarzamy w celu kontaktu z Tobą oraz kierowania do Ciebie naszych ofert. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na kontakt i otrzymywanie od nas ofert dzwoniąc na infolinię +48 731 31 31 31, pisząc e-mail na adres biuro@salvum.com.pl lub list pod adres Salvum Odszkodowania, ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów z dopiskiem "Moje dane osobowe". Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.