Pixel
Z klubem łączy nas ta sama filozofia. Wierzymy, że kierując się ciężką pracą, wytrwałością i zasadami fair play możemy osiągnąć sukces - mówi Wojciech Dudkiewicz, prezes Salvum.


Do grona sponsorów Widzewa, nasza firma dołączyła przed rundą wiosenną sezonu 2017/2018. Pozytywne wyniki współpracy przesądziły o jej przedłużeniu. Logo Salvum wciąż będzie można zobaczyć na bandach okalających stadion oraz na stronie internetowej klubu. W portalach społecznościowych Widzewa prezentowane będą również informacje dotyczące wyjątkowych ofert, promocji czy konkursów dedykowanych specjalnie kibicom łódzkiego klubu. Aktualną ofertę można zawsze znaleźć pod adresem www.salvum-widzew.pl.

- Z klubem łączy nas ta sama filozofia. Wierzymy, że kierując się ciężką pracą, wytrwałością i zasadami fair play możemy osiągnąć sukces. Współpraca z Widzewem daje nam wiele nowych dróg dotarcia do potencjalnych klientów, a także możliwość utrwalenia wśród społeczności kibiców Widzewa świadomości naszej marki - mówi Wojciech Dudkiewicz, prezes Salvum Odszkodowania. - Klub zyskuje z kolei partnera rzetelnego i godnego zaufania, co potwierdzają opinie naszych zadowolonych klientów. Stawiamy na uczciwość, zarówno we współpracy z klientami indywidualnymi, jak i w relacjach B2B - dodaje.

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc

Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.

© 2024 Salvum
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Administratorami Twoich danych osobowych są podmioty tworzące Salvum Odszkodowania. Mamy siedzibę w Sulejowie przy ul. Koneckiej 41. Dane osobowe, które podajesz w formularzu przetwarzamy w celu kontaktu z Tobą oraz kierowania do Ciebie naszych ofert. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na kontakt i otrzymywanie od nas ofert dzwoniąc na infolinię +48 731 31 31 31, pisząc e-mail na adres biuro@salvum.com.pl lub list pod adres Salvum Odszkodowania, ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów z dopiskiem "Moje dane osobowe". Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.