Pixel
PlusLiga zakończona. Przez cały sezon wpieraliśmy PGE Skrę Bełchatów, więc czas na małe podsumowanie.

Jednego nie można odebrać polskiej siatkówce - wielkich, pozytywnych emocji! Cieszymy się, że mogliśmy wspierać PGE Skrę Bełchatów zarówno w drodze po tytuł Mistrza Polski, jak i w niedawno zakończonym sezonie, w którym drużyna z sąsiedniego Bełchatowa zaszła aż do półfinału Ligi Mistrzów. Niestety, mistrzowie Włoch z Cucine Lube Civitanova okazali się lepsi. Mimo to kibice z Polski witali swoich idoli jak zwycięzców!

Takie chwile sprawiają, że pragniemy dalej angażować się w ten sport. Między innymi dlatego objęliśmy patronatem całą Polską Ligę Siatkówki oraz Ligę Siatkówki Kobiet. To wynik konsekwentnie realizowanej długofalowej strategii, w ramach której chcemy nie tylko aktywnie wspierać polskie kluby sportowe i zawodników, lecz także budzić zaufanie wśród kibiców, dla których przygotowaliśmy dedykowane oferty i promocje.

W czasie trwania naszej współpracy z PGE Skrą każdy kibic, który zgłosił swoją szkodę poprzez stronę https://salvum-skra.pl/ i następnie podpisał z nami umowę, zyskiwał dopłatę do już wcześniej otrzymanego odszkodowania, a także prezent w postaci vouchera o wartości aż 400 zł na zakupy w strefie kibica! Osoby śledzące fanpage bełchatowian oraz zapisane do newslettera mogły także skorzystać z dodatkowych bonusów, takich, jak chociażby podwójne bilety na mecze Ligi Mistrzów.

Dzięki takim działaniom czujemy, że stajemy się częścią wielkiej sportowej rodziny, którą tworzą władze klubu, trenerzy, zawodnicy oraz kibice. Optymistycznie patrzymy w przyszłość i liczymy na jeszcze wiele wspólnie przeprowadzonych akcji. Dziękujemy!

Foto: Tomasz Wąsik

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc

Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.

© 2024 Salvum
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Administratorami Twoich danych osobowych są podmioty tworzące Salvum Odszkodowania. Mamy siedzibę w Sulejowie przy ul. Koneckiej 41. Dane osobowe, które podajesz w formularzu przetwarzamy w celu kontaktu z Tobą oraz kierowania do Ciebie naszych ofert. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na kontakt i otrzymywanie od nas ofert dzwoniąc na infolinię +48 731 31 31 31, pisząc e-mail na adres biuro@salvum.com.pl lub list pod adres Salvum Odszkodowania, ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów z dopiskiem "Moje dane osobowe". Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.