Pixel
Po udanym roku współpracy pomiędzy firmą Salvum a PGE Skrą Bełchatów, obie strony postanowiły przedłużyć umowę sponsorską o kolejny sezon.

Salvum Odszkodowania i Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A. przedłużyły umowę, w ramach której wiodąca firma branży odszkodowawczej w naszym kraju, jest Oficjalnym Sponsorem Mistrzów Polski. Nowy kontrakt został podpisany na początku października 2018 roku w siedzibie klubu i będzie obowiązywał do sezonu 2018/2019.

- Tak naprawdę przedłużenie umowy sponsorskiej jest konsekwencją współpracy pomiędzy naszymi firmami, która trwa od końcówki 2017 roku. Sport jest częścią naszej długofalowej strategii marketingowej, w ramach której wspieramy polskie kluby i organizacje sportowe – mówi Wojciech Dudkiewicz, prezes firmy Salvum Odszkodowania. - Dla tak prężnie rozwijającej się i ambitnej firmy jaką jest Salvum, współpraca z drużyną Mistrzów Polski w piłce siatkowej jest potwierdzeniem, a także umocnieniem pozycji lidera w branży odkupu zaniżonych odszkodowań – dodaje.

W zeszłym sezonie jako sponsor PGE Skry Bełchatów przygotowaliśmy wiele promocji i konkursów dedykowanych kibicom tego klubu. W tym sezonie nie będzie inaczej. Tylko teraz, przesyłając kosztorys do końca listopada w celu jego darmowej analizy, można otrzymać prezent w postaci spersonalizowanej koszulki Mistrzów Polski!

Aktualne promocje dla fanów PGE Skry Bełchatów można znaleźć pod poniższym linkiem:

www.salvum-skra.pl

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc

Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.

© 2024 Salvum
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Administratorami Twoich danych osobowych są podmioty tworzące Salvum Odszkodowania. Mamy siedzibę w Sulejowie przy ul. Koneckiej 41. Dane osobowe, które podajesz w formularzu przetwarzamy w celu kontaktu z Tobą oraz kierowania do Ciebie naszych ofert. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na kontakt i otrzymywanie od nas ofert dzwoniąc na infolinię +48 731 31 31 31, pisząc e-mail na adres biuro@salvum.com.pl lub list pod adres Salvum Odszkodowania, ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów z dopiskiem "Moje dane osobowe". Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.