Pixel
16 lutego PGE Skra Bełchatów zmierzy się na swoim boisku z VK ČEZ Karlovarsko w rozgrywkach Pucharu CEV. Salvum Odszkodowania jest oficjalnym sponsorem wydarzenia.

Jako sponsor towarzyszymy PGE Skrze Bełchatów już od kilku lat, aktywnie wspierając klub zarówno w rozgrywkach krajowych, jak i międzynarodowych. Nie może zabraknąć nas także na najbliższym meczu Pucharu CEV: 16 lutego o 20:30 w hali Energia bełchatowianie podejmą czeski klub VK ČEZ Karlovarsko w rewanżowym spotkaniu ćwierćfinałowym. Mimo porażki 2:3 w pierwszym meczu polska drużyna wciąż zachowuje duże szanse na awans do kolejnego etapu, a gorące wsparcie kibiców z pewnością pomoże jej osiągnąć zamierzony cel.

Widzowie zgromadzeni w hali Energia i przed telewizorami zobaczą logo Salvum Odszkodowania na bandzie LED, nośnikach multimedialnych i na telebimie, a także w pomeczowych materiałach video.

Trzymamy kciuki za zwycięstwo PGE Skry Bełchatów i życzymy kibicom wspaniałych sportowych emocji!

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc

Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.

© 2024 Salvum
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Administratorami Twoich danych osobowych są podmioty tworzące Salvum Odszkodowania. Mamy siedzibę w Sulejowie przy ul. Koneckiej 41. Dane osobowe, które podajesz w formularzu przetwarzamy w celu kontaktu z Tobą oraz kierowania do Ciebie naszych ofert. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na kontakt i otrzymywanie od nas ofert dzwoniąc na infolinię +48 731 31 31 31, pisząc e-mail na adres biuro@salvum.com.pl lub list pod adres Salvum Odszkodowania, ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów z dopiskiem "Moje dane osobowe". Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.