Pixel
Wszystkich kibiców i sympatyków zapraszamy z całymi rodzinami na wyjątkowe wydarzenie: 75-lecie Skalnika! Jesteśmy głównym sponsorem MGKS Skalnik Sulejów. Impreza odbędzie się 6 sierpnia w Sulejowie na ulicy Błonie 26. Start: godzina 13:00. Wszelkie szczegóły na profilu Facebook Skalnika.

Jak informują organizatorzy, podsumowanie działalności klubu będzie obfitującym w atrakcje spotkaniem. Będzie okazja, żeby powspominać dawne sukcesy, odkryć historię drużyny, a także poznać wszystkie grupy wiekowe. Co więcej, będziecie mogli wziąć udział w emocjonujących konkursach z ciekawymi nagrodami oraz zobaczyć turnieje specjalnie zorganizowane w związku z tym wydarzeniem. Warto dodać, że uczestnicy będą mieli możliwość spotkać wyjątkowego gościa, który odwiedzi klub.

MGKS Skalnik Sulejów łączy pokolenia, bo wspólnie możemy osiągnąć więcej!


Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc

Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.

© 2024 Salvum
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Administratorami Twoich danych osobowych są podmioty tworzące Salvum Odszkodowania. Mamy siedzibę w Sulejowie przy ul. Koneckiej 41. Dane osobowe, które podajesz w formularzu przetwarzamy w celu kontaktu z Tobą oraz kierowania do Ciebie naszych ofert. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na kontakt i otrzymywanie od nas ofert dzwoniąc na infolinię +48 731 31 31 31, pisząc e-mail na adres biuro@salvum.com.pl lub list pod adres Salvum Odszkodowania, ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów z dopiskiem "Moje dane osobowe". Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.