Pixel
W najbliższym sezonie Salvum Odszkodowania będzie współpracowało z klubem Trefl Gdańsk. Wierzymy, że ta współpraca otworzy przed klubem nowe możliwości i umocni jego pozycję w świecie sportu.

Na początku sezonu 2023/2024 dołączyliśmy do Partnerów Trefla Gdańsk. Wsparcie Salvum pozwoli klubowi Trefl Gdańsk koncentrować się na osiąganiu coraz to wyższych celów sportowych. Mamy nadzieje, że nasze zaangażowanie i wsparcie umożliwi zawodnikom rozwijać się i dostarczać niezapomnianych chwil kibicom!

Dziękujemy firmie Salvum za zaufanie i gotowość do nawiązania tej owocnej współpracy. Razem tworzymy przyszłość pełną sukcesów i emocji na arenie sportowej – powiedział Dariusz Gadomski, prezes Trefla Gdańsk. Partnerstwo z Salvum to nie tylko wsparcie finansowe, ale także wartościowy sojusz oparty na wzajemnym zaufaniu i wspólnych celach. Jesteśmy przekonani, że ta współpraca przyniesie wiele korzyści dla obu stron – zakończył prezes Gadomski.

Aktualności, bilety i informacje dotyczące rozgrywek znajdziecie na stronie klubu: treflgdansk.pl

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc

Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.

© 2024 Salvum
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Administratorami Twoich danych osobowych są podmioty tworzące Salvum Odszkodowania. Mamy siedzibę w Sulejowie przy ul. Koneckiej 41. Dane osobowe, które podajesz w formularzu przetwarzamy w celu kontaktu z Tobą oraz kierowania do Ciebie naszych ofert. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na kontakt i otrzymywanie od nas ofert dzwoniąc na infolinię +48 731 31 31 31, pisząc e-mail na adres biuro@salvum.com.pl lub list pod adres Salvum Odszkodowania, ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów z dopiskiem "Moje dane osobowe". Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.