Pixel
Od 2017 roku Salvum Odszkodowania pozostaje sponsorem PGE Skry Bełchatów, najlepszej polskiej drużyny siatkarskiej XXI wieku. Z radością informujemy, że w sezonie 2022/23 będziemy kontynuować naszą współpracę!

Osiągnięcia PGE Skry Bełchatów są doskonale znane kibicom siatkówki: klub ma w swoim dorobku 9 tytułów Mistrza Polski i 7 zwycięstw w Pucharze Polski, występował także w finale Ligi Mistrzów oraz w Klubowych Mistrzostwach Świata, z których dwukrotnie wracał ze srebrem. Jesteśmy dumni, że poprzez sponsoring mogliśmy przyczynić się do tak prężnego rozwoju bełchatowskiego klubu i ogromnie cieszymy się na kolejny rok wspólnej działalności.

Życzymy całej drużynie i jej współpracownikom wielu kolejnych sukcesów, a kibicom - wspaniałych sportowych emocji!

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc

Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.

© 2024 Salvum
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Administratorami Twoich danych osobowych są podmioty tworzące Salvum Odszkodowania. Mamy siedzibę w Sulejowie przy ul. Koneckiej 41. Dane osobowe, które podajesz w formularzu przetwarzamy w celu kontaktu z Tobą oraz kierowania do Ciebie naszych ofert. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na kontakt i otrzymywanie od nas ofert dzwoniąc na infolinię +48 731 31 31 31, pisząc e-mail na adres biuro@salvum.com.pl lub list pod adres Salvum Odszkodowania, ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów z dopiskiem "Moje dane osobowe". Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.