Pixel
Dzięki ogólnopolskiej akcji, którą zainaugurowaliśmy, zupełnie darmowo zweryfikujesz swoje odszkodowanie i sprawdzisz, czy należą Ci się dodatkowe pieniądze.

Na rynku działamy już od jedenastu lat. Pomogliśmy w tym czasie dziesiątkom tysięcy klientów. I pomagamy dalej. Teraz zupełnie za darmo możesz zweryfikować swoje odszkodowanie (zarówno za szkodę komunikacyjną jak i majątkową) i przekonać się, czy ubezpieczyciel powinien wypłacić Ci dodatkowe pieniądze.

Dowiedz się więcej: Ogólnopolska Akcja Weryfikacji Odszkodowań

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc

Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.

© 2024 Salvum
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Administratorami Twoich danych osobowych są podmioty tworzące Salvum Odszkodowania. Mamy siedzibę w Sulejowie przy ul. Koneckiej 41. Dane osobowe, które podajesz w formularzu przetwarzamy w celu kontaktu z Tobą oraz kierowania do Ciebie naszych ofert. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na kontakt i otrzymywanie od nas ofert dzwoniąc na infolinię +48 731 31 31 31, pisząc e-mail na adres biuro@salvum.com.pl lub list pod adres Salvum Odszkodowania, ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów z dopiskiem "Moje dane osobowe". Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.