Pixel
Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, nieustannie się rozwijamy, dlatego też poddaliśmy modernizacji naszą stronę firmową. Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy!

Miarą naszego sukcesu jest zadowolenie klientów i zaufanie, jakim nas obdarzają, Pod adresem www.salvum.com.pl znajdziecie teraz naszą nową stronę firmową. Odświeżyliśmy całą szatę graficzną, dokładając wszelkich starań, aby każdy użytkownik szybko i wygodnie znalazł to, czego szuka. W największym stopniu zależało nam, aby poszkodowana przez ubezpieczyciela osoba mogła się z nami bez problemu skontaktować. Dlatego w najbardziej widocznym miejscu umieściliśmy formularz kontaktowy. Pozostawienie na stronie swojego numeru telefonu daje gwarancję, że nasz specjalista wkrótce oddzwoni, aby udzielić potrzebnych informacji i odpowiedzieć na wszelkie nurtujące Was pytania.

Doskonale wiemy, jak skomplikowana może być branża ubezpieczeń, dlatego uzupełniamy naszą „Strefę wiedzy” o „ABC odszkodowań”. Znajdziecie tam poradniki oraz rzetelne artykuły pisane przez specjalistów w tej dziedzinie. Czym jest regres ubezpieczeniowy? Co powinien zawierać kosztorys naprawy? Kiedy umowa OC rolnika ulega rozwiązaniu? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań znajdziecie w tekstach w naszej Strefie Wiedzy.

Pragniemy także informować Was na bieżąco o etapach rozwoju naszej firmy, o tym, jakimi projektami obecnie się zajmujemy oraz w jakie akcje angażujemy. W tym celu stworzyliśmy zakładkę „Z życia Salvum”. Mamy nadzieję, że pozwoli Wam ona poznać bliżej naszą firmę i ludzi, którzy ją tworzą.

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc

Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.

© 2022 Salvum
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Administratorami Twoich danych osobowych są podmioty tworzące Salvum Odszkodowania. Mamy siedzibę w Sulejowie przy ul. Koneckiej 41. Dane osobowe, które podajesz w formularzu przetwarzamy w celu kontaktu z Tobą oraz kierowania do Ciebie naszych ofert. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na kontakt i otrzymywanie od nas ofert dzwoniąc na infolinię +48 731 31 31 31, pisząc e-mail na adres biuro@salvum.com.pl lub list pod adres Salvum Odszkodowania, ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów z dopiskiem "Moje dane osobowe". Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.