Pixel
Dziś rozpoczyna się liga mistrzów świata: z tej okazji cieszymy się podwójnie, ponieważ Salvum zostało oficjalnym sponsorem Polskiej Ligi Siatkówki!

Polscy kibice siatkówki zdążyli już poznać Salvum. Wszystko za sprawą aliansu zawartego na początku zeszłego sezonu pomiędzy Salvum Odszkodowania, a Mistrzami Polski - PGE Skrą Bełchatów. Tym razem firma objęła swoim patronatem nie jeden klub, a całą Polską Ligę Siatkówki!

PLS SA (do niedawna PLPS SA) od 2000 roku prowadzi siatkarską zawodową ligę mężczyzn w Polsce – PlusLigę, od 2005 roku ligę żeńską – Ligę Siatkówki Kobiet, a od 2010 roku prowadziła Młode Ligi. PLS SA zarządza siatkarskimi rozgrywkami ligowymi o mistrzostwo Polski oraz rozgrywkami o Puchar Polski, począwszy od fazy, w której do rywalizacji przystępują drużyny ligi zawodowej. Działalność PLS SA obejmuje też organizację Superpucharów czy Meczów Gwiazd.

- Stawiamy na ciągły rozwój. Nie chcemy zatrzymywać się w miejscu, dlatego postanowiliśmy, że zostaniemy sponsorem polskiej siatkówki, którą często utożsamia się z PLS. Planowaliśmy to przedsięwzięcie już wcześniej, a ostateczny impuls do podjęcia decyzji dał nam sukces Biało-Czerwonych na Mistrzostwach Świata - mówi Wojciech Dudkiewicz, prezes Salvum Odszkodowania.

Logo firmy pojawi się na bandach podczas wszystkich meczów prowadzonych w ramach rozgrywek PLS, a także na materiałach reklamowych Polskiej Ligi Siatkówki. Kibice, poza pomocą w uzyskaniu najwyższej dopłaty do odszkodowania, mogą natomiast liczyć na różne promocje oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc

Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.

© 2022 Salvum
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Administratorami Twoich danych osobowych są podmioty tworzące Salvum Odszkodowania. Mamy siedzibę w Sulejowie przy ul. Koneckiej 41. Dane osobowe, które podajesz w formularzu przetwarzamy w celu kontaktu z Tobą oraz kierowania do Ciebie naszych ofert. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na kontakt i otrzymywanie od nas ofert dzwoniąc na infolinię +48 731 31 31 31, pisząc e-mail na adres biuro@salvum.com.pl lub list pod adres Salvum Odszkodowania, ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów z dopiskiem "Moje dane osobowe". Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.