Pixel
Każda podróż wymaga odpowiedniego przygotowania. Planując wyjazd autem po Europie, odwiedź nasz serwis, dzięki któremu zagraniczne przepisy drogowe nie będą miały przed Tobą tajemnic.

Serwis „Autem po Europie” działa z myślą o kierowcach, którzy szukają praktycznej wiedzy na temat przepisów drogowych obowiązujących w konkretnych państwach Europy. Na stronie można znaleźć wszystkie informacje, których potrzebujesz, by odpowiednio przygotować się do podróży: opisy krajów i obowiązujące w nich ograniczenia prędkości, informacje dotyczące opłat drogowych, wymaganego wyposażenia, a także spis potrzebnych dokumentów, aby swobodnie poruszać się po danym kraju. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy spedycyjnej czy zawodowym kierowcą, wyjeżdżasz w interesach lub chcesz zabrać rodzinę w wakacyjną podróż – dzięki naszemu serwisowi dowiesz się, co czeka Cię na zagranicznych drogach i w których miejscach możesz spodziewać się utrudnień w ruchu.

Na stronie znajdziesz także artykuły komentujące aktualne zmiany w przepisach i nie tylko. Czy po wejściu RODO dalej można korzystać z wideorejestratorów? Czy samochody elektryczne stanowią przyszłość motoryzacji? Gdzie zapłacisz karę za wjazd samochodem z silnikiem diesla? Odpowiedzi na te pytania szukaj w bazie artykułów, regularnie powiększaną o nowe teksty.

Odwiedź nasz serwis już dziś: autempoeuropie.pl. Zapraszamy także na nasz fanpage @autempoeuropie, który poszerza tematykę podróży samochodowych o liczne ciekawostki i poradniki.

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc

Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.

© 2022 Salvum
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Administratorami Twoich danych osobowych są podmioty tworzące Salvum Odszkodowania. Mamy siedzibę w Sulejowie przy ul. Koneckiej 41. Dane osobowe, które podajesz w formularzu przetwarzamy w celu kontaktu z Tobą oraz kierowania do Ciebie naszych ofert. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na kontakt i otrzymywanie od nas ofert dzwoniąc na infolinię +48 731 31 31 31, pisząc e-mail na adres biuro@salvum.com.pl lub list pod adres Salvum Odszkodowania, ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów z dopiskiem "Moje dane osobowe". Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.