Pixel
Piłkarski sezon 2018/2019 był niezwykle emocjonujący. Z zapartym tchem śledziliśmy losy drużyny z Sulejowa, której jesteśmy sponsorem głównym.

Współpracę z drużyną MGKS Skalnik Sulejów rozpoczęliśmy w momencie, gdy klub obchodził swoją 70. rocznicę istnienia. Gdy podjęliśmy decyzję o objęciu funkcji sponsora głównego Skalnika, postanowiliśmy wykorzystać wiedzę i doświadczenie zdobyte na gruncie współpracy ze znanymi polskimi drużynami. Pragnęliśmy wraz z zarządem Skalnika wprowadzić w życie wizję nowoczesnego i przyjaznego klubu, w którym kibice mają realny wpływ na jego funkcjonowanie. Zaczęliśmy od oddania w ręce kibiców jednego z najważniejszych wyborów w dziejach drużyny. Pierwszy raz klub miał posiadać swój własny, unikalny herb, którego kolorystyka została przeniesiona do całej strategii komunikacji, tworząc spójną wizualnie całość.

“Wyrzeźbieni w Skale” - bo taką nazwą zaczęto określać zawodników Skalnika - doczekali się dwóch nowych zestawów strojów. Wersja z zielonymi koszulkami nawiązuje do logo Salvum i stanowi formę podziękowania za owocną współpracę. Logotypy pozostałych partnerów klubu ozdobiły ogrodzenia okalające boisko przy ul. Koneckiej 41 w Sulejowie, gdzie Skalnik rozgrywa swoje spotkania.

Skład drużyny został przetasowany. Do najzdolniejszych wychowanków klubu dołączyli najlepsi zawodnicy z piotrkowskiej klasy A, a także (również pierwszy raz w historii klubu) zagraniczni piłkarze. Ciężka praca całego zarządu, sztabu szkoleniowego i zawodników w połączeniu ze wsparciem kibiców i sponsorów zaowocowała awansem do wymarzonej Piotrkowskiej Klasy Okręgowej.

Ostatni mecz sezonu został rozegrany przy wtórze gromkich braw kibiców, którzy zaopatrzeni w nowe szaliki z hasłem wybranym w drodze głosowania wiernie towarzyszyli drużynie w meczach wyjazdowych.

Takie chwile sprawiają, że pragniemy dalej angażować się w ten sport i wspierać lokalną drużynę, jaką jest Skalnik Sulejów. Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy wraz z piłkarzami, kibicami i zarządem klubu tworzyć jedną, wielką, piłkarską rodzinę. To był udany rok współpracy, zwieńczony awansem do klasy okręgowej. Już teraz nie możemy się doczekać kolejnych efektów wspólnych działań.

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc

Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.

© 2024 Salvum
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Administratorami Twoich danych osobowych są podmioty tworzące Salvum Odszkodowania. Mamy siedzibę w Sulejowie przy ul. Koneckiej 41. Dane osobowe, które podajesz w formularzu przetwarzamy w celu kontaktu z Tobą oraz kierowania do Ciebie naszych ofert. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na kontakt i otrzymywanie od nas ofert dzwoniąc na infolinię +48 731 31 31 31, pisząc e-mail na adres biuro@salvum.com.pl lub list pod adres Salvum Odszkodowania, ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów z dopiskiem "Moje dane osobowe". Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.