Pixel
Sukces dotychczasowej współpracy przesądził o tym, że ponownie łączymy siły z łódzkim klubem! Na współpracy zyskają także kibice Widzewa, dla których przygotowaliśmy wyjątkową ofertę!

Salvum Odszkodowania jest już dobrze znane kibicom Widzewa. Przez ostatnie 2 lata regularnie tworzyliśmy oferty promocyjne z myślą o fanach łódzkiego klubu, którzy zawsze mogą liczyć na naszą pomoc w uzyskaniu należnego odszkodowania. Specjaliści do spraw pozyskiwania odpowiednich rekompensat pomogą w przypadku szkód komunikacyjnych (zarówno z OC sprawcy, jak i AC), a także szkód osobowych, majątkowych, a nawet rolnych.

Salvum dołączyło do grona partnerów Widzewa przed rundą wiosenną sezonu 2017/2018. 2 lata owocnej współpracy poskutkowały podpisaniem umowy na kolejny sezon.

- Chcemy jeszcze mocniej zżyć się z kibicami Widzewa. To dla nas bardzo ważne, ponieważ siedziba naszej firmy także znajduje się w województwie łódzkim, a stadion przy al. Piłsudskiego to przecież bijące serce miasta Łodzi. Wierzymy także w sukces drużyny Widzewa, dlatego pragniemy dalej towarzyszyć klubowi i wspierać go w drodze po upragniony awans - mówi Wojciech Dudkiewicz, prezes Salvum Odszkodowania.

Widzew Łódź zyskał rzetelnego i godnego zaufania partnera, o czym mógł się przekonać w ciągu ostatnich lat. Dlatego cieszymy się, że możemy dalej kontynuować naszą współpracę, tym razem jako Oficjalny Sponsor łódzkiego klubu. Aktualną ofertę dla kibiców można znaleźć pod adresem: www.salvum-widzew.pl.

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc

Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.

© 2024 Salvum
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Administratorami Twoich danych osobowych są podmioty tworzące Salvum Odszkodowania. Mamy siedzibę w Sulejowie przy ul. Koneckiej 41. Dane osobowe, które podajesz w formularzu przetwarzamy w celu kontaktu z Tobą oraz kierowania do Ciebie naszych ofert. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na kontakt i otrzymywanie od nas ofert dzwoniąc na infolinię +48 731 31 31 31, pisząc e-mail na adres biuro@salvum.com.pl lub list pod adres Salvum Odszkodowania, ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów z dopiskiem "Moje dane osobowe". Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.