Pixel
FAQ

Szkody w rolnictwie

Czy mogę liczyć na pomoc w sprawie szkód rolniczych?

Tak, zajmujemy się także szkodami w rolnictwie. W Salvum Odszkodowania zadbamy o to, abyś w przypadku zaistnienia jakichkolwiek przykrych niespodzianek otrzymał ze swojej polisy takie ubezpieczenie, jakie Ci się należy. Pomożemy Ci w przypadku szkód w plonach oraz zabudowaniach, uszkodzeniu maszyn rolniczych, a także gdy dojdzie do wypadku przy pracy.

Szkody rolnicze likwidujemy:

  • w formie odkupu,
  • na drodze sądowej bez wkładu finansowego,
  • na drodze sądowej z wkładem własnym.

Jakie dokumenty będą potrzebne do podpisania umowy z Salvum Odszkodowania i w jaki sposób je dostarczyć?

Przygotuj dokumenty dotyczące szkody, a więc kosztorys szkody i decyzję o przyznaniu odszkodowania od ubezpieczyciela. Przydatna może być także sama umowa polisy i OWU, gdyż zawierają dokładne informacje o zobowiązaniach ubezpieczyciela. Dokumenty możesz przesłać je pocztą elektroniczną w formie skanu lub ksero dokumentów wysłać na adres naszej siedziby.

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc

Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.

© 2024 Salvum
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Administratorami Twoich danych osobowych są podmioty tworzące Salvum Odszkodowania. Mamy siedzibę w Sulejowie przy ul. Koneckiej 41. Dane osobowe, które podajesz w formularzu przetwarzamy w celu kontaktu z Tobą oraz kierowania do Ciebie naszych ofert. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na kontakt i otrzymywanie od nas ofert dzwoniąc na infolinię +48 731 31 31 31, pisząc e-mail na adres biuro@salvum.com.pl lub list pod adres Salvum Odszkodowania, ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów z dopiskiem "Moje dane osobowe". Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.