Pixel
For 2 years we have been supporting the Cracovian club in its pursuit of success. The extension of the contract is a natural consequence of fruitful cooperation, which is also beneficial for Wisła Kraków fans.

Salvum Odszkodowania i Biała Gwiazda grają w jednej drużynie już od listopada 2017 roku - to właśnie wtedy zapadła decyzja o dołączeniu do grona Oficjalnych Partnerów Wisły Kraków. Łączy nas upór i zaangażowanie w dążeniu do osiągania jak najlepszych wyników. Wisła Kraków walczy na boisku o najlepsze rezultaty, a Salvum swoją batalię toczy z nieuczciwymi ubezpieczycielami, których praktyki zaniżania odszkodowań stały się codziennością.

Wisła Kraków to przede wszystkim Kibice, którym pragniemy nieść pomoc w uzyskiwaniu należnych rekompensat za poniesione szkody. W ramach dwuletniej współpracy pomogliśmy wielu fanom krakowskie klubu odzyskać utracone środki. To jednak nie koniec naszej misji. Wiele osób dalej czeka na naszą pomoc, dlatego piłka wciąż jest w grze! Każdy kibic, który w ciągu ostatnich 3 lat uczestniczył w stłuczce, kolizji lub wypadku może liczyć na rzetelną analizę swojej sprawy ze strony najlepszych specjalistów, którą przeprowadzimy całkowicie darmowo i niezobowiązująco! Ponadto osoby, które zdecydują się sprzedać swoją szkodę, poza dopłatą do odszkodowania otrzymają specjalny upominek w formie najważniejszego elementu ubioru piłkarskiego fana - oryginalnej koszulki Wisły Kraków z własnym nazwiskiem!

Warto dodać, że współpraca Wisły Kraków i Salvum Odszkodowania nie ogranicza się wyłącznie do tego - jesteśmy dumnym sponsorem pamiętnego, wygranego przez Białą Gwiazdę 4:0 meczu z Legią Warszawa w zeszłym sezonie. Mamy nadzieję, że kolejne mecze, które obejmiemy swoim patronatem zawsze będą kończyć się podobnym wynikiem.

Z myślą o kibicach Wisły Kraków dostępna jest przygotowana przez Salvum dedykowana oferta specjalna, która dostępna jest na stronie: www.salvum-wisla.pl

Find out how we can help you

Our expert will contact you

© 2021 Salvum
By using this website you agree to the use of cookies in accordance with current browser settings.
The administrators of your personal data are the entities creating the Salvum Odszkodowania company with the office in Sulejów at ul. Konecka 41. The personal data you provide in the form are processed for contact and to send you our offers. At any time, you have the right to withdraw your consent to contact and receive offers from us by calling the hotline +48 731 31 31 31, by e-mail to biuro@salvum.com.pl or sending a letter to Salvum Odszkodowania, ul.Konecka 41, 97-330 Sulejów, with the annotation "My personal data". Here you will learn more about the rules for processing your data.