Pixel
​Od początku sezonu 2019/2020 Salvum Odszkodowania jest oficjalnym partnerem żeńskiej drużyny siatkówki, Grot Budowlani Łódź - m.in. wicemistrza i brązowego medalisty mistrzostw Polski, dwukrotnego zdobywcy Pucharu Polski i dwukrotnego zdobywcy Superpucharu Polski oraz uczestnika Ligi Mistrzyń i Pucharu CEV.

Salvum Odszkodowania – wiodąca firma w branży odkupu zaniżonych odszkodowań – od lat angażuje się we wspieranie rozwoju inicjatyw sportowych. Jest to już trzecia reprezentacja siatkarska, w której wspieranie zaangażowała się firma pod kierownictwem Prezesa Wojciecha Dudkiewicza. Należy również wspomnieć, że jest to kolejny klub z Łodzi - Salvum Odszkodowania jest również oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego, Widzew Łódź.

- Bardzo się cieszę, że udało nam się nawiązać współpracę z Grot Budowlanymi Łódź. Wszyscy, którzy mnie znają, wiedzą, że siatkówka jest mi bardzo bliska. Dlatego chciałbym wesprzeć tak wspaniałą drużynę – mówi Wojciech Dudkiewicz, prezes Salvum Odszkodowania.

Grot Budowlani Łódź to nie tylko zawodniczki, ale i kibice, którzy od lat celebrują sukcesy drużyny, biorą udział w meczach i dzielą z siatkarkami sportowe emocje. To właśnie im Salvum Odszkodowania pomaga w odzyskaniu środków zawłaszczonych przez nieuczciwych ubezpieczycieli. Każdy kibic, który w ciągu ostatnich 3 lat uczestniczył w stłuczce, kolizji lub wypadku, może liczyć na rzetelną analizę swojej sprawy ze strony najlepszych specjalistów, którą przeprowadzimy całkowicie darmowo i niezobowiązująco!

To nie wszystko - Salvum Odszkodowania planuje atrakcyjne oferty i konkursy dla kibiców. Na początek zapraszamy na stronę https://salvum-budowlani.pl/, gdzie już teraz można odebrać w prezencie bilet na mecz Grot Budowlanych Łódź oraz koszulkę z podpisami zawodniczek albo karnet na sezon 2020/2021!

Find out how we can help you

Our expert will contact you

© 2022 Salvum
By using this website you agree to the use of cookies in accordance with current browser settings.
The administrators of your personal data are the entities creating the Salvum Odszkodowania company with the office in Sulejów at ul. Konecka 41. The personal data you provide in the form are processed for contact and to send you our offers. At any time, you have the right to withdraw your consent to contact and receive offers from us by calling the hotline +48 731 31 31 31, by e-mail to biuro@salvum.com.pl or sending a letter to Salvum Odszkodowania, ul.Konecka 41, 97-330 Sulejów, with the annotation "My personal data". Here you will learn more about the rules for processing your data.