Pixel
Od 2017 r. wspieramy PGE Skrę Bełchatów, jedną z czołowych drużyn siatkarskich w Polsce. Klub właśnie kończy kolejny sezon i z tej okazji postanowił wyrazić wdzięczność za naszą pomoc. Salvum zostało uhonorowane w wywiadach z zawodnikami oraz w materiałach promocyjnych drużyny.

Już niemal od 4 lat pomagamy temu wspaniałemu zespołowi w osiąganiu sportowych sukcesów. Wspieraliśmy go w drodze po tytuł Mistrza Polski 2017/2018 i w osiągnięciu półfinału Ligi Mistrzów, podziwiając przy tym determinację zawodników z Bełchatowa. Cieszymy się, że możemy być częścią tak prężnego rozwoju polskich siatkarzy oraz wyrażamy nadzieję na dalszą wspaniałą współpracę.

Salvum nie tylko pomaga w promowaniu meczów PGE Skry Bełchatów, ale także wychodzi naprzeciw potrzebom fanów drużyny. Oferujemy specjalne promocje i prezenty, takie jak vouchery na zakupy w strefie kibica lub spersonalizowane koszulki. Ponadto kilka dni temu zorganizowaliśmy wraz z klubem Dzień z Salvum Odszkodowania, podczas którego przybliżyliśmy kibicom działalność firmy oraz zaproponowaliśmy konkursy, niespodzianki i quizy. Główną nagrodą była klubowa koszulka z podpisami zawodników drużyny.

Więcej informacji o ofercie dla kibiców można znaleźć tutaj: https://salvum-skra.pl/

Życzymy całej drużynie oraz wszystkim jej współpracownikom wielu kolejnych sukcesów i mamy nadzieję, że wciąż będziemy mieli w nich swój udział!

Find out how we can help you

Our expert will contact you

© 2024 Salvum
By using this website you agree to the use of cookies in accordance with current browser settings.
The administrators of your personal data are the entities creating the Salvum Odszkodowania company with the office in Sulejów at ul. Konecka 41. The personal data you provide in the form are processed for contact and to send you our offers. At any time, you have the right to withdraw your consent to contact and receive offers from us by calling the hotline +48 731 31 31 31, by e-mail to biuro@salvum.com.pl or sending a letter to Salvum Odszkodowania, ul.Konecka 41, 97-330 Sulejów, with the annotation "My personal data". Here you will learn more about the rules for processing your data.