Pixel
Każda podróż wymaga odpowiedniego przygotowania. Planując wyjazd autem po Europie, odwiedź nasz serwis, dzięki któremu zagraniczne przepisy drogowe nie będą miały przed Tobą tajemnic.

Serwis „Autem po Europie” działa z myślą o kierowcach, którzy szukają praktycznej wiedzy na temat przepisów drogowych obowiązujących w konkretnych państwach Europy. Na stronie można znaleźć wszystkie informacje, których potrzebujesz, by odpowiednio przygotować się do podróży: opisy krajów i obowiązujące w nich ograniczenia prędkości, informacje dotyczące opłat drogowych, wymaganego wyposażenia, a także spis potrzebnych dokumentów, aby swobodnie poruszać się po danym kraju. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy spedycyjnej czy zawodowym kierowcą, wyjeżdżasz w interesach lub chcesz zabrać rodzinę w wakacyjną podróż – dzięki naszemu serwisowi dowiesz się, co czeka Cię na zagranicznych drogach i w których miejscach możesz spodziewać się utrudnień w ruchu.

Na stronie znajdziesz także artykuły komentujące aktualne zmiany w przepisach i nie tylko. Czy po wejściu RODO dalej można korzystać z wideorejestratorów? Czy samochody elektryczne stanowią przyszłość motoryzacji? Gdzie zapłacisz karę za wjazd samochodem z silnikiem diesla? Odpowiedzi na te pytania szukaj w bazie artykułów, regularnie powiększaną o nowe teksty.

Odwiedź nasz serwis już dziś: autempoeuropie.pl. Zapraszamy także na nasz fanpage @autempoeuropie, który poszerza tematykę podróży samochodowych o liczne ciekawostki i poradniki.

Find out how we can help you

Our expert will contact you

© 2022 Salvum
By using this website you agree to the use of cookies in accordance with current browser settings.
The administrators of your personal data are the entities creating the Salvum Odszkodowania company with the office in Sulejów at ul. Konecka 41. The personal data you provide in the form are processed for contact and to send you our offers. At any time, you have the right to withdraw your consent to contact and receive offers from us by calling the hotline +48 731 31 31 31, by e-mail to biuro@salvum.com.pl or sending a letter to Salvum Odszkodowania, ul.Konecka 41, 97-330 Sulejów, with the annotation "My personal data". Here you will learn more about the rules for processing your data.