Pixel
Plus Liga is finished. Throughout the season, we supported PGE Skra Bełchatów. Time for a quick summary.

Jednego nie można odebrać polskiej siatkówce - wielkich, pozytywnych emocji! Cieszymy się, że mogliśmy wspierać PGE Skrę Bełchatów zarówno w drodze po tytuł Mistrza Polski, jak i w niedawno zakończonym sezonie, w którym drużyna z sąsiedniego Bełchatowa zaszła aż do półfinału Ligi Mistrzów. Niestety, mistrzowie Włoch z Cucine Lube Civitanova okazali się lepsi. Mimo to kibice z Polski witali swoich idoli jak zwycięzców!

Takie chwile sprawiają, że pragniemy dalej angażować się w ten sport. Między innymi dlatego objęliśmy patronatem całą Polską Ligę Siatkówki oraz Ligę Siatkówki Kobiet. To wynik konsekwentnie realizowanej długofalowej strategii, w ramach której chcemy nie tylko aktywnie wspierać polskie kluby sportowe i zawodników, lecz także budzić zaufanie wśród kibiców, dla których przygotowaliśmy dedykowane oferty i promocje.

W czasie trwania naszej współpracy z PGE Skrą każdy kibic, który zgłosił swoją szkodę poprzez stronę https://salvum-skra.pl/ i następnie podpisał z nami umowę, zyskiwał dopłatę do już wcześniej otrzymanego odszkodowania, a także prezent w postaci vouchera o wartości aż 400 zł na zakupy w strefie kibica! Osoby śledzące fanpage bełchatowian oraz zapisane do newslettera mogły także skorzystać z dodatkowych bonusów, takich, jak chociażby podwójne bilety na mecze Ligi Mistrzów.

Dzięki takim działaniom czujemy, że stajemy się częścią wielkiej sportowej rodziny, którą tworzą władze klubu, trenerzy, zawodnicy oraz kibice. Optymistycznie patrzymy w przyszłość i liczymy na jeszcze wiele wspólnie przeprowadzonych akcji. Dziękujemy!

Foto: Tomasz Wąsik

Find out how we can help you

Our expert will contact you

© 2022 Salvum
By using this website you agree to the use of cookies in accordance with current browser settings.
The administrators of your personal data are the entities creating the Salvum Odszkodowania company with the office in Sulejów at ul. Konecka 41. The personal data you provide in the form are processed for contact and to send you our offers. At any time, you have the right to withdraw your consent to contact and receive offers from us by calling the hotline +48 731 31 31 31, by e-mail to biuro@salvum.com.pl or sending a letter to Salvum Odszkodowania, ul.Konecka 41, 97-330 Sulejów, with the annotation "My personal data". Here you will learn more about the rules for processing your data.