Pixel
Od 2 lat wpieramy krakowski klub w dążeniu po sukces. Przedłużenie umowy jest naturalną konsekwencją owocnej współpracy, na której korzystają także kibice Wisły Kraków.

Salvum Odszkodowania i Biała Gwiazda grają w jednej drużynie już od listopada 2017 roku - to właśnie wtedy zapadła decyzja o dołączeniu do grona Oficjalnych Partnerów Wisły Kraków. Łączy nas upór i zaangażowanie w dążeniu do osiągania jak najlepszych wyników. Wisła Kraków walczy na boisku o najlepsze rezultaty, a Salvum swoją batalię toczy z nieuczciwymi ubezpieczycielami, których praktyki zaniżania odszkodowań stały się codziennością.

Wisła Kraków to przede wszystkim Kibice, którym pragniemy nieść pomoc w uzyskiwaniu należnych rekompensat za poniesione szkody. W ramach dwuletniej współpracy pomogliśmy wielu fanom krakowskie klubu odzyskać utracone środki. To jednak nie koniec naszej misji. Wiele osób dalej czeka na naszą pomoc, dlatego piłka wciąż jest w grze! Każdy kibic, który w ciągu ostatnich 3 lat uczestniczył w stłuczce, kolizji lub wypadku może liczyć na rzetelną analizę swojej sprawy ze strony najlepszych specjalistów, którą przeprowadzimy całkowicie darmowo i niezobowiązująco! Ponadto osoby, które zdecydują się sprzedać swoją szkodę, poza dopłatą do odszkodowania otrzymają specjalny upominek w formie najważniejszego elementu ubioru piłkarskiego fana - oryginalnej koszulki Wisły Kraków z własnym nazwiskiem!

Warto dodać, że współpraca Wisły Kraków i Salvum Odszkodowania nie ogranicza się wyłącznie do tego - jesteśmy dumnym sponsorem pamiętnego, wygranego przez Białą Gwiazdę 4:0 meczu z Legią Warszawa w zeszłym sezonie. Mamy nadzieję, że kolejne mecze, które obejmiemy swoim patronatem zawsze będą kończyć się podobnym wynikiem.

Z myślą o kibicach Wisły Kraków dostępna jest przygotowana przez Salvum dedykowana oferta specjalna, która dostępna jest na stronie: www.salvum-wisla.pl

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc

Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.

© 2021 Salvum
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Administratorami Twoich danych osobowych są podmioty tworzące Salvum Odszkodowania. Mamy siedzibę w Sulejowie przy ul. Koneckiej 41. Dane osobowe, które podajesz w formularzu przetwarzamy w celu kontaktu z Tobą oraz kierowania do Ciebie naszych ofert. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na kontakt i otrzymywanie od nas ofert dzwoniąc na infolinię +48 731 31 31 31, pisząc e-mail na adres biuro@salvum.com.pl lub list pod adres Salvum Odszkodowania, ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów z dopiskiem "Moje dane osobowe". Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.