Pixel
Chociaż działamy na terenie całego kraju, to chętnie angażujemy się w życie społeczności lokalnej. Dlatego z radością przyjęliśmy rolę sponsora głównego lokalnego klubu sportowego.

Salvum chętnie wspiera polski sport. Swoim patronatem objęliśmy już takie kluby jak PGE Skra Bełchatów czy Łódź Widzew. Teraz przyszedł czas na mniej znany szerszej publice, lecz bardzo nam bliski MGKS Skalnik Sulejów. Miejsko-gminny klub ma bogatą historię. Jego początki sięgają roku 1948 co oznacza, że właśnie obchodzi jubileusz: 70-lecie swej działalności. Z tej okazji Zarząd klubu zintensyfikował działania związane z pozyskaniem nowych sponsorów, których zwieńczeniem było podpisanie umowy z Salvum.

- Bardzo cieszymy się z możliwości wspierania lokalnych przedsięwzięć sportowych. Nasze doświadczenie współpracy z drużynami znanymi w całej Europie przekładamy na grunt lokalny tak, aby Skalnik Sulejów mógł jeszcze lepiej pełnić rolę punktu centralnego w życiu kulturalno-sportowym mieszkańców Sulejowa i okolic - mówi Wojciech Dudkiewicz, prezes Salvum Odszkodowania.

Współpracę zainaugurowała akcja związana z wyborem herbu (pierwszego w historii klubu), w którą włączono wszystkich sympatyków Skalnika. Zmianie uległa cała oprawa wizualna oraz forma komunikacji na oficjalnym fanpage'u drużyny, na którym pojawiają się nie tylko informacje na temat meczów poszczególnych sekcji, lecz także liczne konkursy tworzone z myślą o kibicach klubu. Mecze rozgrywane w Sulejowie doczekały się relacji na żywo, a kibice chcący towarzyszyć piłkarzom podczas spotkań wyjazdowych, mogą liczyć na pomoc w zorganizowaniu wspólnego przejazdu.

Logo Salvum już powędrowało na koszulki piłkarzy, a wkrótce znajdzie się na także na ogrodzeniach okalających boisko przy ul. Koneckiej 45. Cieszymy się, że wspólnie możemy tworzyć historię Skalnika Sulejów na nowo!

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc

Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.

© 2024 Salvum
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Administratorami Twoich danych osobowych są podmioty tworzące Salvum Odszkodowania. Mamy siedzibę w Sulejowie przy ul. Koneckiej 41. Dane osobowe, które podajesz w formularzu przetwarzamy w celu kontaktu z Tobą oraz kierowania do Ciebie naszych ofert. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na kontakt i otrzymywanie od nas ofert dzwoniąc na infolinię +48 731 31 31 31, pisząc e-mail na adres biuro@salvum.com.pl lub list pod adres Salvum Odszkodowania, ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów z dopiskiem "Moje dane osobowe". Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.