Lubicie pomagać? My bardzo! Dlatego wprowadzamy w życie nowy projekt, dzięki któremu zgłaszając się do nas po pomoc wesprzecie wybrane schronisko, organizację lub fundację – i to bez dodatkowego własnego wkładu!

Niesienie pomocy to główna idea działalności firmy Salvum. W dobie nieuczciwych praktyk stosowanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe oferujemy całkowicie darmową analizę sprawy związanej z zaniżonym odszkodowaniem oraz pomoc w odzyskaniu pieniędzy, które się należą poszkodowanym osobom. Można by rzec - pomagamy zawodowo. Dzięki nowemu projektowi „Salvum Pomaga” każdy, kto wyśle do nas kosztorys poprzez specjalny formularz, będzie mógł wesprzeć jedną z organizacji włączonej do programu.

Zdajemy sobie sprawę, jak wiele wysiłku kosztuje prowadzenie fundacji, których pracownicy bezwarunkowo oddają się swoim podopiecznym. Wiele organizacji non-profit tworzą ludzie, których jedyne wynagrodzenie stanowi uśmiech drugiego człowieka lub merdający z wdzięcznością ogon. Celem projektu „Salvum Pomaga” jest realna pomoc finansowa dla tego typu stowarzyszeń.

Jak możesz pomóc? Wystarczy wysłać do nas kosztorys do darmowej analizy, a na konto odpowiedniej organizacji przelejemy 100 zł! Tak po prostu (wspominaliśmy, że lubimy pomagać?). Pieniądze zostaną przeznaczone na cele statutowe danej organizacji.

Jeśli jesteś przedstawicielem fundacji, organizacji, stowarzyszenia czy schroniska i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat „Salvum Pomaga”, skontaktuj się z nami mailowo: biuro@salvumpomaga.pl, lub telefonicznie: +48 735 208 961.

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc

Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.

© 2018 Salvum
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Administratorami Twoich danych osobowych są podmioty tworzące Salvum Odszkodowania. Mamy siedzibę w Sulejowie przy ul. Koneckiej 41. Dane osobowe, które podajesz w formularzu przetwarzamy w celu kontaktu z Tobą oraz kierowania do Ciebie naszych ofert. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na kontakt i otrzymywanie od nas ofert dzwoniąc na infolinię +48 731 31 31 31, pisząc e-mail na adres biuro@salvum.com.pl lub list pod adres Salvum Odszkodowania, ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów z dopiskiem "Moje dane osobowe". Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.