Pixel
Wspieramy najbardziej prestiżowy ranking sportowy regionu. Już dzisiaj odbędzie się prezentacja wszystkich laureatów. Będzie to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ w tym roku nagrody zostaną przyznane już po raz 50.

Plebiscyt Sportowy "Dziennika Łódzkiego" to najstarszy ranking sportowy w regionie. Od kilku lat ten prestiżowy konkurs jest organizowany w rozszerzonej formie, wyróżniając nie tylko sportowców, ale także trenerów, drużyny i ludzi sportu ze wszystkich dyscyplin.

Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa również z tego powodu, że środowisko sportowe zostanie nagrodzone za całe dziesięciolecie działalności! Zostaną przyznane tytuły Sportowca Dekady, Trenera Dekady, Drużyny Dekady, a także Działacza Sportowego Dekady, który będzie wybrany z grupy menedżerów, organizatorów oraz animatorów życia sportowego. Z ogromną radością wspieramy ten wspaniały plebiscyt, wyrażając wielkie uznanie dla wszystkich osób związanych ze światem sportu. To właśnie z aktywności sportowej możemy czerpać inspirację, podejmując wyzwania każdego dnia. Wydarzenia sportowe w wyjątkowy sposób łączą ludzi, dając radość, nadzieję i satysfakcję płynącą z pokonywania kolejnych granic!

Prezentację laureatów można zobaczyć tutaj: https://dzienniklodzki.pl/wirtualna-gala-online-50...

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc

Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.

© 2024 Salvum
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Administratorami Twoich danych osobowych są podmioty tworzące Salvum Odszkodowania. Mamy siedzibę w Sulejowie przy ul. Koneckiej 41. Dane osobowe, które podajesz w formularzu przetwarzamy w celu kontaktu z Tobą oraz kierowania do Ciebie naszych ofert. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na kontakt i otrzymywanie od nas ofert dzwoniąc na infolinię +48 731 31 31 31, pisząc e-mail na adres biuro@salvum.com.pl lub list pod adres Salvum Odszkodowania, ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów z dopiskiem "Moje dane osobowe". Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.