Pixel
Salvum kontynuuje wspieranie polskiego sportu, rozpoczynając współpracę z Ruchem Chorzów, jednym z najbardziej znanych śląskich klubów! Od sezonu 2020/2021 firma będzie pomagać drużynie w osiąganiu dalszych sportowych sukcesów.

Salvum Odszkodowania, lider odkupu zaniżonych odszkodowań komunikacyjnych, tym razem bierze pod swoją opiekę legendarny Ruch Chorzów, dobrze znany kibicom z całej Polski. Salvum dało się już poznać kibicom piłkarskim, wspierając drużyny z większych i mniejszych lig, jednak nadal chce wspierać rozwój polskiej piłki nożnej poprzez pomaganie kolejnej drużynie. Ruch Chorzów ma za sobą bogatą tradycję, od lat przedwojennych biorąc udział w sportowej historii Polski. Salvum będzie od teraz uczestniczyć w kolejnych sukcesach Niebieskich oraz razem z nimi iść prostą drogą do mistrzostwa! W ramach współpracy logotypy firmy pojawią się na stadionie podczas rozgrywek, a także w oficjalnych mediach społecznościowych klubu.

Umowa sponsorska powstała także z myślą o kibicach. Korzystając z oferty Salvum, mogą oni liczyć na specjalne promocje z piłkarskimi prezentami! Kontaktując się z firmą poprzez specjalną dedykowaną platformę oraz wysyłając kosztorys szkody do darmowej weryfikacji, miłośnicy klubu będą mogli zdobyć niespodzianki związane z Ruchem Chorzów (takie jak piłki z podpisami lub koszulki klubowe)!

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc

Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.

© 2024 Salvum
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Administratorami Twoich danych osobowych są podmioty tworzące Salvum Odszkodowania. Mamy siedzibę w Sulejowie przy ul. Koneckiej 41. Dane osobowe, które podajesz w formularzu przetwarzamy w celu kontaktu z Tobą oraz kierowania do Ciebie naszych ofert. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na kontakt i otrzymywanie od nas ofert dzwoniąc na infolinię +48 731 31 31 31, pisząc e-mail na adres biuro@salvum.com.pl lub list pod adres Salvum Odszkodowania, ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów z dopiskiem "Moje dane osobowe". Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.