Pixel
Drużyna piłkarska, której patronuje Salvum, awansowała do IV Ligi. Posiedzenie prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej uznało obecny sezon za zakończony z zachowaniem aktualnych wyników tabel i awansów. Wkrótce w tej sprawie powinna pojawić się oficjalna decyzja PZPN.

W związku z tym dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu naszej drużyny, wspaniałym kibicom, trenerom, zawodnikom, władzom klubu oraz sponsorom. Życzymy Skalnikowi wielu kolejnych sukcesów i wpieramy bardzo mocno drużynę w dalszym dążeniu do nich!

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc

Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.

© 2024 Salvum
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Administratorami Twoich danych osobowych są podmioty tworzące Salvum Odszkodowania. Mamy siedzibę w Sulejowie przy ul. Koneckiej 41. Dane osobowe, które podajesz w formularzu przetwarzamy w celu kontaktu z Tobą oraz kierowania do Ciebie naszych ofert. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na kontakt i otrzymywanie od nas ofert dzwoniąc na infolinię +48 731 31 31 31, pisząc e-mail na adres biuro@salvum.com.pl lub list pod adres Salvum Odszkodowania, ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów z dopiskiem "Moje dane osobowe". Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.