Pixel
​Od początku sezonu 2019/2020 Salvum Odszkodowania jest oficjalnym partnerem żeńskiej drużyny siatkówki, Grot Budowlani Łódź - m.in. wicemistrza i brązowego medalisty mistrzostw Polski, dwukrotnego zdobywcy Pucharu Polski i dwukrotnego zdobywcy Superpucharu Polski oraz uczestnika Ligi Mistrzyń i Pucharu CEV.

Salvum Odszkodowania – wiodąca firma w branży odkupu zaniżonych odszkodowań – od lat angażuje się we wspieranie rozwoju inicjatyw sportowych. Jest to już trzecia reprezentacja siatkarska, w której wspieranie zaangażowała się firma pod kierownictwem Prezesa Wojciecha Dudkiewicza. Należy również wspomnieć, że jest to kolejny klub z Łodzi - Salvum Odszkodowania jest również oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego, Widzew Łódź.

- Bardzo się cieszę, że udało nam się nawiązać współpracę z Grot Budowlanymi Łódź. Wszyscy, którzy mnie znają, wiedzą, że siatkówka jest mi bardzo bliska. Dlatego chciałbym wesprzeć tak wspaniałą drużynę – mówi Wojciech Dudkiewicz, prezes Salvum Odszkodowania.

Grot Budowlani Łódź to nie tylko zawodniczki, ale i kibice, którzy od lat celebrują sukcesy drużyny, biorą udział w meczach i dzielą z siatkarkami sportowe emocje. To właśnie im Salvum Odszkodowania pomaga w odzyskaniu środków zawłaszczonych przez nieuczciwych ubezpieczycieli. Każdy kibic, który w ciągu ostatnich 3 lat uczestniczył w stłuczce, kolizji lub wypadku, może liczyć na rzetelną analizę swojej sprawy ze strony najlepszych specjalistów, którą przeprowadzimy całkowicie darmowo i niezobowiązująco!

To nie wszystko - Salvum Odszkodowania planuje atrakcyjne oferty i konkursy dla kibiców. Na początek zapraszamy na stronę https://salvum-budowlani.pl/, gdzie już teraz można odebrać w prezencie bilet na mecz Grot Budowlanych Łódź oraz koszulkę z podpisami zawodniczek albo karnet na sezon 2020/2021!

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc

Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.

© 2024 Salvum
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Administratorami Twoich danych osobowych są podmioty tworzące Salvum Odszkodowania. Mamy siedzibę w Sulejowie przy ul. Koneckiej 41. Dane osobowe, które podajesz w formularzu przetwarzamy w celu kontaktu z Tobą oraz kierowania do Ciebie naszych ofert. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na kontakt i otrzymywanie od nas ofert dzwoniąc na infolinię +48 731 31 31 31, pisząc e-mail na adres biuro@salvum.com.pl lub list pod adres Salvum Odszkodowania, ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów z dopiskiem "Moje dane osobowe". Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.