Pixel
Otwieramy kolejny rozdział współpracy z łódzkim klubem: umowa partnerska pomiędzy Salvum Odszkodowania a Widzewem Łódź została przedłużona na sezon 2018/2019.

Salvum dołączyło do grona partnerów łódzkiego klubu przed rundą wiosenną 2017/2018. Był to już trzeci klub sportowy, w tym drugi piłkarski, wspierany przez zarząd firmy. Niekwestionowane korzyści płynące ze współpracy dla obu stron przesądziły o jej przedłużeniu na cały sezon 2018/2019.

- Cieszę się, że możemy dalej towarzyszyć Widzewowi w drodze powrotnej na szczyt Ekstraklasy. Współpraca z łódzkim klubem przekłada się na realny wzrost rozpoznawalności naszej firmy na terenie nie tylko województwa, ale i całego kraju. Dzięki temu możemy nieść pomoc kolejnym kierowcom, którzy w ostatnich latach uczestniczyli w kolizji i nie otrzymali odpowiedniego odszkodowania - mówi Wojciech Dudkiewicz, prezes firmy Salvum Odszkodowania.

Logo Salvum nadal będzie widoczne na bandach okalających stadion oraz na stronie internetowej klubu. W portalach społecznościowych Widzewa prezentowane będą również informacje dotyczące wyjątkowych ofert, promocji czy konkursów, przygotowanych specjalnie dla kibiców łódzkiego klubu. Aktualną ofertę można znaleźć pod adresem salvum-widzew.pl

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc

Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.

© 2022 Salvum
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Administratorami Twoich danych osobowych są podmioty tworzące Salvum Odszkodowania. Mamy siedzibę w Sulejowie przy ul. Koneckiej 41. Dane osobowe, które podajesz w formularzu przetwarzamy w celu kontaktu z Tobą oraz kierowania do Ciebie naszych ofert. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na kontakt i otrzymywanie od nas ofert dzwoniąc na infolinię +48 731 31 31 31, pisząc e-mail na adres biuro@salvum.com.pl lub list pod adres Salvum Odszkodowania, ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów z dopiskiem "Moje dane osobowe". Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.