Pixel
Żeńska drużyna z Radomia dołącza do grona wspieranych przez Salvum zespołów. Umowa obowiązywać będzie przez cały sezon Ligi Siatkówki Kobiet 2019/2020.

Lider branży odkupu zaniżonych odszkodowań ponownie angażuje się w rozwój i promocję sportu. Kolejny raz chodzi o wspieranie siatkówki. Tym razem jednak wybór padł na żeńską drużynę z Radomia - E.Leclerc Radomka Radom. Zarząd firmy Salvum Odszkodowania oraz Władze Klubu podpisały umowę sponsorską na cały sezon Ligi Siatkówki Kobiet 2019/2020. W ramach porozumienia logotyp Salvum pojawił się na strojach siatkarek oraz na bandach reklamowych w hali MOSiR Radom. Obecności Salvum nie zabraknie także we wszystkich klubowych publikacjach i lokalnych mediach.

Radomka Radom to druga po PGE Skrze Bełchatów siatkarska drużyna, którą wpiera Salvum. W przeszłości firma z Prezesem Wojciechem Dudkiewiczem wspierała także Polską Ligę Siatkówki, PlusLigę oraz Ligę Siatkówki Kobiet.

- Siatkówka jest mi bardzo bliska. Gdy tylko czas pozwala kibicuję drużynom z trybun. Chodząc na mecze zauważyłem, że liga kobiet cieszy się mniejszą popularnością niż liga mężczyzn. Chciałem dołożyć cegiełkę do promowania siatkówki w wykonaniu kobiet, a Radomka Radom to nie tylko drużyna z dużym potencjałem i wielkim sercem do walki, lecz także doskonały partner biznesowy - mówi Wojciech Dudkiewicz, prezes Salvum Odszkodowania.

Sponsoring to nie tylko wsparcie finansowe klubu, czy promocja firmy przez kanały medialne drużyny. To także atrakcyjne oferty i konkursy dla kibiców. Pod adresem https://salvum-radomka.pl/ uruchomiona platforma, dzięki której każdy sympatyk Radomki Radom otrzyma klubowy szalik za samo przesłanie kosztorysu szkody do darmowej weryfikacji, a także oryginalną koszulkę z autografami zawodniczek.

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc

Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.

© 2024 Salvum
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Administratorami Twoich danych osobowych są podmioty tworzące Salvum Odszkodowania. Mamy siedzibę w Sulejowie przy ul. Koneckiej 41. Dane osobowe, które podajesz w formularzu przetwarzamy w celu kontaktu z Tobą oraz kierowania do Ciebie naszych ofert. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na kontakt i otrzymywanie od nas ofert dzwoniąc na infolinię +48 731 31 31 31, pisząc e-mail na adres biuro@salvum.com.pl lub list pod adres Salvum Odszkodowania, ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów z dopiskiem "Moje dane osobowe". Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.