Pixel
Trwa Dzień Sponsora PGE Skry Bełchatów, podczas którego głównym bohaterem tym razem jest Salvum Odszkodowania. To regularnie organizowana akcja, prezentująca sponsorów klubu i przybliżająca ich działalność kibicom. Dzięki temu wydarzeniu docieramy do szerszego grona osób oraz mamy okazję zaprezentować możliwości współpracy.

Przez cały dzień Salvum będzie pojawiać się w mediach społecznościowych PGE Skry Bełchatów i w komunikacji z kibicami. Ponadto dzisiaj startuje wyjątkowy konkurs, w którym główną nagrodą jest klubowa koszulka z podpisami zawodników drużyny. Na kibiców czekają również dodatkowe niespodzianki, zgadywanki lub quizy związane z firmą. Szczegóły akcji można znaleźć na profilu FB, Instagramie oraz Twitterze PGE Skry Bełchatów. Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!

Zajrzyj na:
https://www.facebook.com/pge.skra.belchatow

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc

Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.

© 2024 Salvum
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Administratorami Twoich danych osobowych są podmioty tworzące Salvum Odszkodowania. Mamy siedzibę w Sulejowie przy ul. Koneckiej 41. Dane osobowe, które podajesz w formularzu przetwarzamy w celu kontaktu z Tobą oraz kierowania do Ciebie naszych ofert. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na kontakt i otrzymywanie od nas ofert dzwoniąc na infolinię +48 731 31 31 31, pisząc e-mail na adres biuro@salvum.com.pl lub list pod adres Salvum Odszkodowania, ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów z dopiskiem "Moje dane osobowe". Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.