Pixel
Od 2017 r. wspieramy PGE Skrę Bełchatów, jedną z czołowych drużyn siatkarskich w Polsce. Klub właśnie kończy kolejny sezon i z tej okazji postanowił wyrazić wdzięczność za naszą pomoc. Salvum zostało uhonorowane w wywiadach z zawodnikami oraz w materiałach promocyjnych drużyny.

Już niemal od 4 lat pomagamy temu wspaniałemu zespołowi w osiąganiu sportowych sukcesów. Wspieraliśmy go w drodze po tytuł Mistrza Polski 2017/2018 i w osiągnięciu półfinału Ligi Mistrzów, podziwiając przy tym determinację zawodników z Bełchatowa. Cieszymy się, że możemy być częścią tak prężnego rozwoju polskich siatkarzy oraz wyrażamy nadzieję na dalszą wspaniałą współpracę.

Salvum nie tylko pomaga w promowaniu meczów PGE Skry Bełchatów, ale także wychodzi naprzeciw potrzebom fanów drużyny. Oferujemy specjalne promocje i prezenty, takie jak vouchery na zakupy w strefie kibica lub spersonalizowane koszulki. Ponadto kilka dni temu zorganizowaliśmy wraz z klubem Dzień z Salvum Odszkodowania, podczas którego przybliżyliśmy kibicom działalność firmy oraz zaproponowaliśmy konkursy, niespodzianki i quizy. Główną nagrodą była klubowa koszulka z podpisami zawodników drużyny.

Więcej informacji o ofercie dla kibiców można znaleźć tutaj: https://salvum-skra.pl/

Życzymy całej drużynie oraz wszystkim jej współpracownikom wielu kolejnych sukcesów i mamy nadzieję, że wciąż będziemy mieli w nich swój udział!

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc

Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.

© 2024 Salvum
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Administratorami Twoich danych osobowych są podmioty tworzące Salvum Odszkodowania. Mamy siedzibę w Sulejowie przy ul. Koneckiej 41. Dane osobowe, które podajesz w formularzu przetwarzamy w celu kontaktu z Tobą oraz kierowania do Ciebie naszych ofert. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na kontakt i otrzymywanie od nas ofert dzwoniąc na infolinię +48 731 31 31 31, pisząc e-mail na adres biuro@salvum.com.pl lub list pod adres Salvum Odszkodowania, ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów z dopiskiem "Moje dane osobowe". Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.